Ceník

EPIS® - Ekonomicko-Právní Informační Systém

 

 

Cena verzí systému se odvíjí od četnosti a způsobu aktualizací (u varianty s off-line) a počtu PC.

 

A1 • Jen off-line - aktualizace EPISu na jeden rok až 3 roky formou zasílání nosičů DVD ROM - uživatelé nemají přístup do systému EPIS® on-line.

 

Cena od 7 260 Kč s DPH při čtvrtletní aktializaci + poštovné

 

A2 • Off-line + on-line - aktualizace EPISu na jeden rok až 3 roky formou zasílání nosičů DVD ROM - uživatelé mají přístup do systému EPIS® on-line.

 

Cena od 16 000 Kč s DPH při čtvrtletní aktializaci + poštovné

 

B1 • Jen off-line - aktualizace EPISu na jeden rok až 3 roky cestou internetu - uživatelé nemají přístup do systému EPIS® on-line.

 

Cena od 7 260 Kč s DPH při čtvrtletní aktializaci + distribuční poplatek

 

B2 • Off-line + on-line - aktualizace EPISu na jeden rok až 3 roky cestou internetu - uživatelé mají přístup do systému EPIS® on-line.

 

Cena od 16 000 Kč s DPH při čtvrtletní aktializaci + distribuční poplatek

 

C • On-line - EPIS® s předplatným přístupu do systému EPIS® na jeden rok až tři roky.

 

Cena od 9 000 Kč s DPH

 

U variant A1, A2, B1 a B2 je produkt dodán na nosiči DVD ROM, ze kterého lze EPIS® přímo spustit. Pro aktualizaci systému je nutné produkt instalovat na pevný disk. Pro přístup do systému on-line, který je aktualizován průběžně ad hoc, jsou uživateli dodány přístupové údaje.

 

 

Pro upřesnění četnosti a variant aktualizací, počtu PC (síťové verze, multilicence) a možnost uplatnění případné slevy kontaktujte naše obchodní oddělení (tel. č. 387 312 281; grand@grand-software.cz).

 

 

Pro města i menši obce, pro studenty právnických fakult a pro školství poskytujeme výrazné slevy. (U škol je možné, že v případě zpřístupnění produktu žákům a studentům je za předplatné pro 1 PC možné produkt užívat bez omezení v síti, bez ohledu na počet uživatelů.)

 

 

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

 

GRAND s.r.o.